Královská města

LITOMĚŘICE

V Litoměřicích najdete impozantní stopy událostí uplynulého tisíce let na ploše, kterou dokážete projít za jeden den.
Krása města Vás ale určitě přiměje zůstat tu déle. Můžete navštívit nejen náměstí s radnicí, kde se odehrála vzpoura měst proti císaři, nebo dominantní budovy druhého českého biskupství na Dómském pahorku, ale i další významná místa.
Určitě stojí za to poznat místa spojená se smrtí barda romantismu Karla Hynka Máchy nebo posedět v některé z mnoha hospůdek města, které leží v centru nejúrodnější části Čech, v kraji vína, jablek, chmele a meruněk. V kraji zavlažovaném Labem, v kraji, v němž sopečné kopce slouží jako místa okouzlujících výhledů.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Litoměřice najdete na adrese Ubytování Litoměřice. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Panorama města
Panorama města
Fotogalerie Náměstí
Náměstí
Fotogalerie Jezuitská kolej
Jezuitská kolej
Fotogalerie Historické centrum
Historické centrum
Fotogalerie Dómský pahorek
Dómský pahorek
Fotogalerie Radobýl
Radobýl
 

Sporthotel PATRIOT


**** Hotel
Ubytování Úštěk : Sporthotel PATRIOT

Sport hotel Patriot je moderní budova situovaná v centru města Úštěk. Hotel Patriot vznikl rekonstrukcí bývalého nákupní střediska. Sport hotel Patriot je díky svým komplexním službám vyhledávaným místem pobytu nejen pro turistickou, ale i obchodní a kongresovou klientelu.

Hotel Patriot ubytování v Úštěku:
Ubytování v hotelu Patriot v Úštěku odpovídá vybavením pokojů kategorizaci ****. K ubytování jsou připravené jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a také čtyřlůžkové pokoje o celkové kapacitě 51 lůžek + 4 přistýlky. Hosté hotelu Patriot v Úštěku mohou dále využít nabídku luxusního dvoupokojového suite s manželskou postelí s nebesy a koupelnou vybavenou rohovou vanou a sprchovým koutem.

Každý host hotelu Patriot v Úštěku ve svém pokoji najde minibar, trezor, televizi se satelitním příjmem, telefon a internetový přístup. Každý pokoj má vlastní komfortně vybavenou koupelnu se sociálním zařízením. Většina hotelových pokojů má prostorný balkón nebo lodžii.

Ubytování v Úštěku hotel Patriot Restaurace:
Restaurace hotelu Patriot v Úštěku je rozdělena na nekuřáckou a kuřáckou část. V letních měsících jsou otevřeny tři venkovní terasy příslušející restauraci, kde je možnost konání garden party apod. V restauraci je možnost konat akce uzavřených společností oddělením posuvných stěn obou salonů.

Restaurace hotelu Patriot hostům nabídne klasickou českou kuchyni, ale i mezinárodní pochoutky. Samozřejmostí je příjemné posezení se sklenkou dobrého vína či šálkem dobré kávy.

Hotel Patriot ubytování v Úštěku Konference:
Sport hotel Patriot v Úštěku je často využíván pro pořádání seminářů, školení, prezentací, konferencí či obchodních jednání v konferenčním sále s kapacitou 55 míst. Návštěvníci mohou využívat flipchart, data projektor, WiFi internet a řečnický pult. Ke konferenčnímu sálu přísluší místnost vyhrazená pro Caffé Break, kde se nachází samoobslužný automat na několik druhů kávy. Hotel Patriot v Úštěku nabízí možnost  přípravy rozmanitého občerstvení.

Ubytování v Úštěku hotel Patriot Služby:
Hotelové pokoje hotelu Patriot v Úštěku jsou velmi elegantně zařízené a poskytují hostům maximální komfort za velice příznivé ceny. Domácí mazlíčci hotelových hostů mají také přístup do hotelu Patriot v Úštěku. Hotelu Patriot přísluší vlastní parkoviště s kapacitou 40 parkovacích míst. Celé parkoviště je zabezpečeno kamerovým systémem a vjezdovou závorou.

Hotel Patriot ubytování v Úštěku Aktivity:
Ke sportovnímu vyžití návštěvníků a hotelových hostů v hotelu Patriot v Úštěku slouží bowling bar, kde mohou najít tři bowlingové dráhy, multifunkční fitness, saunu a solárium.Sídliště Pionýrů 263
Úštěk
41145
Litoměřice, Ústecký kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Konferenční/společenská místnost, kapacita: 80Přednáškový sálBezpečnostní schránka, je poskytováno zdarma: ANOPokojová službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 100,00)Bezbariérový přístupParkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOInternet, je poskytováno zdarma: ANORecepce 24 hodinCateringové službyÚschovna jízdních kolSměnárna, nachází se přímo v hotelu: ANOFitness, nachází se přímo v hotelu: NEBowling, nachází se přímo v hotelu: NEStolní tenis, nachází se přímo v hotelu: ANOSauna, nachází se přímo v hotelu: NEDětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Solárium, nachází se přímo v hotelu: NEWhirlpool, nachází se přímo v hotelu: ANOMasáže, nachází se přímo v hotelu: ANORestaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOBar, nachází se přímo v hotelu: NEZahrádka, nachází se přímo v hotelu: NETuristika, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOKongresy, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANORybaření, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANO


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Litoměřice : Hotel Helena

Hotel Helena

***
V secesním stylu postavený Hotel Helena na okraji starobylého města Litoměřice u Labe.V našem tříhvězdičkovém hotelu naleznete vše, co má moderně vybavený hotel také nabízet. Pohodlí a příjemné prostředí.
Ubytování Lovosice : Hotel Lev**** Lovosice

Hotel Lev**** Lovosice

****
Nově zrekonstruovaný Hotel Lev s přátelskou a klidnou atmosférou nabízí hostům příjemné posezení ve dvou hotelových restauracích, možnost využití menších salonků a také konferenčních prostor. Pro hotelové hosty je k dispozici wellness centrum s krytým bazénem, vířivkou a saunou.
Ubytování Roudnice nad Labem : Hotel Koruna

Hotel Koruna

**+
Hotel Koruna je situován v klidné části města, a přitom je od centra vzdálen jen asi 300m. Nabízí velmi pohodlné a cenově příznivé ubytování. Hotel byl v roce 2005 zrekonstruován a zmodernizován tak, aby jeho styl odpovídal ubytování evropského standardu.
Ubytování Roudnice nad Labem : Hotel VAVŘINEC

Hotel VAVŘINEC

***
Amber Hotel Vavřinec se nachází přímo na náměstí města Roudnice n/L., které leží necelých 50 km od Prahy, v blízkosti dálnice D8 směrem na Teplice a Drážďany.
Ubytování Úštěk : Rezidence Náčkovice

Rezidence Náčkovice

****
Pronájem luxusně zařízeného rekreačního objektu s barem, hernou, bazénem, saunou a vířivou hydromasážní vanou, poskytující maximální relaxaci a soukromí v Chráněné krajinné oblasti Českého středohoří.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. litomerice@kralovska-mesta.cz TOPlist