Královská města

LITOMĚŘICE

V Litoměřicích najdete impozantní stopy událostí uplynulého tisíce let na ploše, kterou dokážete projít za jeden den.
Krása města Vás ale určitě přiměje zůstat tu déle. Můžete navštívit nejen náměstí s radnicí, kde se odehrála vzpoura měst proti císaři, nebo dominantní budovy druhého českého biskupství na Dómském pahorku, ale i další významná místa.
Určitě stojí za to poznat místa spojená se smrtí barda romantismu Karla Hynka Máchy nebo posedět v některé z mnoha hospůdek města, které leží v centru nejúrodnější části Čech, v kraji vína, jablek, chmele a meruněk. V kraji zavlažovaném Labem, v kraji, v němž sopečné kopce slouží jako místa okouzlujících výhledů.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Litoměřice najdete na adrese Ubytování Litoměřice. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Panorama města
Panorama města
Fotogalerie Náměstí
Náměstí
Fotogalerie Jezuitská kolej
Jezuitská kolej
Fotogalerie Historické centrum
Historické centrum
Fotogalerie Dómský pahorek
Dómský pahorek
Fotogalerie Radobýl
Radobýl
 

Penzion Pod Vyhlídkou


* Chalupa
Ubytování Lovečkovice : Penzion Pod Vyhlídkou

Penzion Pod Vyhlídkou v Lovečkovích se nachází na hranici třech okresů Severočeského kraje, na okraji malebné vesničky Náčkovice, pod nově vybudovanou Víťovou vyhlídkou přímo v srdci Českého středohoří. Nedaleko penzionu Pod Vyhlídkou v Lovečkovích se nachází historické městečko Úštěk a jezero Chmelař s písečnou pláží.

Penzion Pod Vyhlídkou v Lovečkovích ubytování
V přízemí penzionu Pod Vyhlídkou v Lovečkovích je ložnice se třemi lůžky, kde je možné dát i dětskou postýlku. V podkroví je velký pokoj se čtyřmi lůžky a jeden malý pokoj. Na pokojích je vše co pořebujete k tomu, aby jste se cítili jako doma. WC je samostatné, koupelna má sprchový kout, umyvadlo, boiler. Obývací pokoj je složen z krbu, sedačky a rohové lavice, komody a TV.

Penzion Pod Vyhlídkou ubytování v Lovečkovích gastronomie
Stravování v penzionu Pod Vyhlídkou v Lovečkovích je buď vlastní nebo je Vám k dispozici je Vám plně zařízená kuchyňka. Na místě je možné objednat vakuované, teplé i zchlazené, denně čerstvé obědy s polévkou, výběr ze 3 druhů jídel za 65 – 80 Kč oběd. Vybavení je převážně nové, kuchyňská linka vybavená nádobím, dřez s teplou vodou, el. dvouvařič s el. troubou, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice, toustovač, mixer, lednice.

Ubytování v Lovečkovích penzion Pod Vyhlídkou služby
V penzionu Pod Vyhlídkou v Lovečkovích jsou krátkodobé víkendové pobyty pouze mimo červenec a srpen, jednodenní soukromé i firemní oslavy a Silvestr. Ceny pobytu zahrnují elektrickou energii do 50 KW ( nad 50 KW platba na místě dle spotřeby), vodné a stočné, lůžkoviny a ložní prádlo, ručníky, utěrky, v topném období tuhá a ušlechtilá paliva, při vytápění mimo topné období bude finanční vyrovnání provedeno na místě, podle skutečné spotřeby. Při nástupu se na místě hradí vratná kauce 1500 Kč za celý pobyt.

Ubytování Pod Vyhlídkou penzion v Lovečkovicích okolí
Penzion Pod Vyhlídkou v Lovečkovích svým umístěním v nadmořské výšce 600 m n.m. otevírá překrásný pohled na panenskou přírodu chráněné krajinné oblasti, okolní kopce sopečného původu, rokle, zříceniny, hrady a zámky, nekonečné louky, potůčky, rybníky s možností rybolovu i koupání a lesy plné zvěře, hub, borůvek a malin. Tento kopcovitý terén přímo vybízí k turistice, cykloturistice a agroturistice.

 Náčkovice 44,
Lovečkovice
41145
Litoměřice, Ústecký kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Praní prádla, je poskytováno zdarma: ANODomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 60,00)Parkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOZahradaBazén - venkovní, nachází se přímo v hotelu: ANOHoubařeníJízda na koni


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Litoměřice : Hotel Helena

Hotel Helena

***
V secesním stylu postavený Hotel Helena na okraji starobylého města Litoměřice u Labe.V našem tříhvězdičkovém hotelu naleznete vše, co má moderně vybavený hotel také nabízet. Pohodlí a příjemné prostředí.
Ubytování Lovosice : Hotel Lev**** Lovosice

Hotel Lev**** Lovosice

****
Nově zrekonstruovaný Hotel Lev s přátelskou a klidnou atmosférou nabízí hostům příjemné posezení ve dvou hotelových restauracích, možnost využití menších salonků a také konferenčních prostor. Pro hotelové hosty je k dispozici wellness centrum s krytým bazénem, vířivkou a saunou.
Ubytování Roudnice nad Labem : Hotel Koruna

Hotel Koruna

**+
Hotel Koruna je situován v klidné části města, a přitom je od centra vzdálen jen asi 300m. Nabízí velmi pohodlné a cenově příznivé ubytování. Hotel byl v roce 2005 zrekonstruován a zmodernizován tak, aby jeho styl odpovídal ubytování evropského standardu.
Ubytování Roudnice nad Labem : Hotel VAVŘINEC

Hotel VAVŘINEC

***
Amber Hotel Vavřinec se nachází přímo na náměstí města Roudnice n/L., které leží necelých 50 km od Prahy, v blízkosti dálnice D8 směrem na Teplice a Drážďany.
Ubytování Úštěk : Rezidence Náčkovice

Rezidence Náčkovice

****
Pronájem luxusně zařízeného rekreačního objektu s barem, hernou, bazénem, saunou a vířivou hydromasážní vanou, poskytující maximální relaxaci a soukromí v Chráněné krajinné oblasti Českého středohoří.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. litomerice@kralovska-mesta.cz TOPlist