Královská města

LITOMĚŘICE

V Litoměřicích najdete impozantní stopy událostí uplynulého tisíce let na ploše, kterou dokážete projít za jeden den.
Krása města Vás ale určitě přiměje zůstat tu déle. Můžete navštívit nejen náměstí s radnicí, kde se odehrála vzpoura měst proti císaři, nebo dominantní budovy druhého českého biskupství na Dómském pahorku, ale i další významná místa.
Určitě stojí za to poznat místa spojená se smrtí barda romantismu Karla Hynka Máchy nebo posedět v některé z mnoha hospůdek města, které leží v centru nejúrodnější části Čech, v kraji vína, jablek, chmele a meruněk. V kraji zavlažovaném Labem, v kraji, v němž sopečné kopce slouží jako místa okouzlujících výhledů.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Litoměřice najdete na adrese Ubytování Litoměřice. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Panorama města
Panorama města
Fotogalerie Náměstí
Náměstí
Fotogalerie Jezuitská kolej
Jezuitská kolej
Fotogalerie Historické centrum
Historické centrum
Fotogalerie Dómský pahorek
Dómský pahorek
Fotogalerie Radobýl
Radobýl
 

Hotel Helena


*** Hotel
Ubytování Litoměřice : Hotel Helena

V secesním stylu postavený Hotel Helena na okraji starobylého města Litoměřice u Labe. Hotel Helena v Litoměřicích se nachází 1 KM od Terezina směr Litoměřice. V tříhvězdičkovém hotelu Helena hosté naleznou vše, co má moderně vybavený hotel nabízet - pohodlí a příjemné prostředí.

Město Litoměřice se nachází mezi Prahou (60km) a Drážďany (90km) na dálnici E55. Za 40 minut dosáhnete autem střed města Prahy.

Hotel Helena ubytování v Litoměřicích:
Příjemné, pohodlné a levné ubytování nabízí hotel Helena v Litoměřicích ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, což ocení především rodiny s dětmi.

Každý pokoj hotelu Helena v Litoměřicích je vybaven vlastní koupelnou s WC, TV, nábytkem, sedací soupravou nebo posezením.

Ubytování v Litoměřicích hotel Helena Restaurace:
Hosté hotelu Helena v Litoměřicích mají snídaně v ceně ubytování. Další stravování je možné v okolních restauracích, které nabízejí jak klasickou českou kuchyni, tak i mezinárodní pochoutky.

Hotel Helena ubytování v Litoměřicích Služby:
Výhodou hotelu Helena v Litoměřicích je vlastní elektronicky hlídané parkoviště, což poskytuje maximální možnou ochranu auta. Příjemný a ochotný personál hovořící česky, anglicky a německy je samozřejmostí a pokusí se splnit veškeré přání hostů.

Ubytování v Litoměřicích hotel Helena Turistika:
Okolí hotelu je velice atrativní pro pěší i autovýlety. Za shlédnutí stojí Malá pevnost a Národní hřbitov, Muzeum Ghetta. Bývalá Magdeburská kasárna. Ruský a židovský hřbitov s krematoriem, Hřbitov sovětských vojáků.

Turistika v Českém Středohoří nabízí hustou síť dobře vyznačených cest, kdy se otevírá pro turisty ráj nádherné přírody Českého Středohoří. Nedotčená příroda a staré hrady a zámky, to co nadchnulo i Richarda Wágnera.

Hotel Helena ubytování Litoměřicích Sport a Zábava:
Výběrová vína v klášterních sklepech. Na jižních svazích Českého Středohoří se pěstuje víno od dob císaře Karla IV. Ochutnejte tato výborná vína  u nás nebo u vinařů. Budete jistě nadčeni jak kvalitou, tak i cenou.

V blízkosti hotelu Helenu v Litoměřicích je možnost jízdy na koni, bowling, golf na Terezínské kotlině u Litoměřic, letní kino, lyžařský vlek 5km od Litoměřic, lovy zvěře, koupaliště - Písečný ostrov, plavbu lodí či vyhlídkové lety nad Českým středohořím. Okolí Litoměřic je zajímavé pro pěší i cyklo turistiku, vedle přírodních lokalit: Boreč, Milešovka je největrnější hora Čech.Želetická 804/10
Litoměřice
41201
Litoměřice, Ústecký kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Domácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: ANOParkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOInternet, je poskytováno zdarma: ANONekuřácké prostředí


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Litoměřice : Hotel Helena

Hotel Helena

***
V secesním stylu postavený Hotel Helena na okraji starobylého města Litoměřice u Labe.V našem tříhvězdičkovém hotelu naleznete vše, co má moderně vybavený hotel také nabízet. Pohodlí a příjemné prostředí.
Ubytování Lovosice : Hotel Lev**** Lovosice

Hotel Lev**** Lovosice

****
Nově zrekonstruovaný Hotel Lev s přátelskou a klidnou atmosférou nabízí hostům příjemné posezení ve dvou hotelových restauracích, možnost využití menších salonků a také konferenčních prostor. Pro hotelové hosty je k dispozici wellness centrum s krytým bazénem, vířivkou a saunou.
Ubytování Roudnice nad Labem : Hotel Koruna

Hotel Koruna

**+
Hotel Koruna je situován v klidné části města, a přitom je od centra vzdálen jen asi 300m. Nabízí velmi pohodlné a cenově příznivé ubytování. Hotel byl v roce 2005 zrekonstruován a zmodernizován tak, aby jeho styl odpovídal ubytování evropského standardu.
Ubytování Roudnice nad Labem : Hotel VAVŘINEC

Hotel VAVŘINEC

***
Amber Hotel Vavřinec se nachází přímo na náměstí města Roudnice n/L., které leží necelých 50 km od Prahy, v blízkosti dálnice D8 směrem na Teplice a Drážďany.
Ubytování Úštěk : Rezidence Náčkovice

Rezidence Náčkovice

****
Pronájem luxusně zařízeného rekreačního objektu s barem, hernou, bazénem, saunou a vířivou hydromasážní vanou, poskytující maximální relaxaci a soukromí v Chráněné krajinné oblasti Českého středohoří.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. litomerice@kralovska-mesta.cz TOPlist