Královská města

LITOMĚŘICE

V Litoměřicích najdete impozantní stopy událostí uplynulého tisíce let na ploše, kterou dokážete projít za jeden den.
Krása města Vás ale určitě přiměje zůstat tu déle. Můžete navštívit nejen náměstí s radnicí, kde se odehrála vzpoura měst proti císaři, nebo dominantní budovy druhého českého biskupství na Dómském pahorku, ale i další významná místa.
Určitě stojí za to poznat místa spojená se smrtí barda romantismu Karla Hynka Máchy nebo posedět v některé z mnoha hospůdek města, které leží v centru nejúrodnější části Čech, v kraji vína, jablek, chmele a meruněk. V kraji zavlažovaném Labem, v kraji, v němž sopečné kopce slouží jako místa okouzlujících výhledů.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Litoměřice najdete na adrese Ubytování Litoměřice. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Panorama města
Panorama města
Fotogalerie Náměstí
Náměstí
Fotogalerie Jezuitská kolej
Jezuitská kolej
Fotogalerie Historické centrum
Historické centrum
Fotogalerie Dómský pahorek
Dómský pahorek
Fotogalerie Radobýl
Radobýl
 

Hotel Apollón


*** Hotel
Ubytování Litoměřice : Hotel Apollón

Hotel APOLLÓN najdete v Litoměřicích, starobylém historickém městě, uprostřed půvabného Českého středohoří, na soutoku řek Labe a Ohře. Jeho poloha v  centru města, pouhých 200 m od hlavního náměstí, v těsném sousedství městských hradeb, je ideálním místem k ubytování, pokud hledáte klid, pohodu a příjemné prostředí. Hotel Vás překvapí příjemnou atmosférou, moderním vybavením, vstřícným a ochotným personálem

 

Ubytování: hotel APOLLÓN Vám nabízí k ubytování 12 pokojů v kategoriích „STANDARD“ a „APARTMÁ“. V kategorii „STANDARD“ najdete pokoje vybavené koupelnou, WC, bezpečnostní schránkou, minibarem, telefonem s přímou volbou, TV se satelitem a připojením na internet. Kategorie „APARTMÁ“ jsou pokoje s ložnicí a pracovnou, vybavené nadstandardně klimatizací. Na všech pokojích možnost přistýlky. Děti do 3 let mají pobyt zdarma (bez nároku na samostatné lůžko). Většina pokojů je nekuřáckých. V hotelu je moderní, velmi dobře přístupný výtah, což ocení především hendikepovaní hosté. Možnost ubytování s malým psem, nebo kočkou.

 

Stravování: v hotelu APOLLÓN najdete bar a kavárnu s nabídkou nealko i alkoholických nápojů, a kde se ráno podávají snídaně formou bufetového stolu, které jsou započítány v ceně ubytování. Bar rovněž nabízí možnost večerního příjemného posezení při sklence vína z místních vinic. Za pěkného počasí můžete využít i terasu. V blízkém okolí hotelu najdete množství restaurací, kde si určitě pochutnáte na bohaté nabídce jídel jak z české, tak i mezinárodní kuchyně.

 

Služby: v hotelu APOLLÓN je pro Vás 24 hodin denně v provozu recepce, úschovna cenných předmětů a úschovna kol. Akceptujeme platbu platebními kartami VISA, American Express, MasterCard, Maestro a Dinners Club. Hotel disponuje parkovištěm v zabezpečeném dvoře hotelu. Všechny parkovací plochy jsou monitorovány kamerovým systémem.

 

Volný čas a okolí: Město Litoměřice a okolí nabízí mnoho historických památek a turistických zajímavostí. České středohoří je předurčeno k výletům pěšky či na kole. Při příjezdu do města Vás upoutají městské hradby. Původní hradební systém byl vybudován v gotickém stylu za vlády Karla IV. Za pozornost stojí náměstí s řadou cenných domů gotického až barokního původu, mezi nimi vyniká renesanční dům U kalicha z let 1570-1580 s charakteristickým kalichem na střeše. Dále budova Městského divadla K. H. Máchy z r. 1822, morový sloup z let 1681-1685 a dvě kamenné kašny z 18. stol. Nad severním okrajem města na vrchu Mostka, zvaném též Mostná hora, restaurace s rozhlednou z r. 1910, v místním lesoparku byla odhalena v listopadu 2010 kopie Myslbekovy sochy Karla Hynka Máchy. Do 7 km vzdálených Velkých Žernosek se můžete vydat na návštěvu vinných sklepů spojenou s ochutnávkami vín. Výlet si můžete udělat na čedičovou kupu Plešivec, do Terezína, na zámek Ploskovice, či na starověké hradiště Hrádek. Na litoměřické vlakové a autobusové nádraží je to 300 metrů, o 100 metrů dále najdete přístav výletních lodí, plujících na trase mezi Ústím nad Labem, Děčínem a Litoměřicemi.Na Valech 2094/25
Litoměřice
41201
Litoměřice, Ústecký kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Informační službaVýtahZdravotní středisko, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Praní prádla, je poskytováno zdarma: ANOBezpečnostní schránka, je poskytováno zdarma: ANODomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 200,00)Parkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANO,hlídanéInternet, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00),na pokojiNekuřácké prostředíRecepce 24 hodinTaxiÚschovna jízdních kolKadeřnictví, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Bazén - vnitřní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Bazén - venkovní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Tenisový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 800 metrů)Fitness, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Bowling, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Beachvolejbalový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Minigolf, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Půjčovna kol, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Golf, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 3000 metrů)Sauna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Kino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Divadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Whirlpool, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Masáže, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Restaurace, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů)Bar, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Pizzerie, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 400 metrů)Kavárna, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Cukrárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 400 metrů)Pivnice, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Litoměřice : Hotel Helena

Hotel Helena

***
V secesním stylu postavený Hotel Helena na okraji starobylého města Litoměřice u Labe.V našem tříhvězdičkovém hotelu naleznete vše, co má moderně vybavený hotel také nabízet. Pohodlí a příjemné prostředí.
Ubytování Lovosice : Hotel Lev**** Lovosice

Hotel Lev**** Lovosice

****
Nově zrekonstruovaný Hotel Lev s přátelskou a klidnou atmosférou nabízí hostům příjemné posezení ve dvou hotelových restauracích, možnost využití menších salonků a také konferenčních prostor. Pro hotelové hosty je k dispozici wellness centrum s krytým bazénem, vířivkou a saunou.
Ubytování Roudnice nad Labem : Hotel Koruna

Hotel Koruna

**+
Hotel Koruna je situován v klidné části města, a přitom je od centra vzdálen jen asi 300m. Nabízí velmi pohodlné a cenově příznivé ubytování. Hotel byl v roce 2005 zrekonstruován a zmodernizován tak, aby jeho styl odpovídal ubytování evropského standardu.
Ubytování Roudnice nad Labem : Hotel VAVŘINEC

Hotel VAVŘINEC

***
Amber Hotel Vavřinec se nachází přímo na náměstí města Roudnice n/L., které leží necelých 50 km od Prahy, v blízkosti dálnice D8 směrem na Teplice a Drážďany.
Ubytování Úštěk : Rezidence Náčkovice

Rezidence Náčkovice

****
Pronájem luxusně zařízeného rekreačního objektu s barem, hernou, bazénem, saunou a vířivou hydromasážní vanou, poskytující maximální relaxaci a soukromí v Chráněné krajinné oblasti Českého středohoří.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. litomerice@kralovska-mesta.cz TOPlist